Beykoz HP Yazıcı Kiralama

  • Yayınlayan: digital
beykoz hp yazıcı kiralama

Digital Bilişim olarak Beykoz HP yazıcı kiralama hizmeti de dahil olmak üzere birçok farklı hizmet sunan bir firmayız. HP yazıcı kiralama hizmeti sayesinde müşteriler, işletmelerinde ihtiyaç duydukları yazıcıları kiralayarak, uzun vadede maliyetlerini düşürebilirler.

Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimsemektedir. Bu nedenle, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak yazıcılar ve fotokopi makineleri sunmaktadır. HP yazıcı kiralama hizmeti sayesinde, müşteriler, bütçelerine uygun yazıcıları seçebilir ve kiralama süresi boyunca teknik desteği ile birlikte avantajlı fiyatlardan faydalanabilirler.

Digital Bilişim, sektöründe lider markaların yazıcı ve fotokopi cihazlarına destek vermektedir. Bu sayede, müşterilerine en kaliteli ve güvenilir cihazları sunarak, işlerini kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde yürütmelerine yardımcı olmaktadır.

Yazıcı Kiralama Hizmeti: İşletmenizin Verimliliğini Artırın

HP yazıcı kiralama yaptığınızda işletmenize çok hızlı yazan ve uzun ömürlü bir yazıcı almış olacaksınız. Firmamız, aynı zamanda yazıcı teknik servis hizmeti de sunarak, müşterilerinin cihazlarındaki her türlü teknik soruna hızlı ve etkili bir şekilde çözüm sunmaktadır. Bunun yanı sıra, toner ve kartuş satışı, ağ kurulumu ve bakımı gibi hizmetler de sunan Digital Bilişim, müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunarak, işletmelerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap vermektedir.

Sonuç olarak, Digital Bilişim, kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel teknik ekibi ve geniş hizmet yelpazesi ile işletmelerin yazıcı ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren bir kuruluştur.

HP Yazıcılar Nasıldır?

HP yazıcılar, dünya genelinde en yaygın kullanılan yazıcı markalarından biridir. HP, yıllar içinde ürettiği yazıcılarla, kullanıcılar için yüksek kaliteli, hızlı ve güvenilir çözümler sunmuştur. İşletmeler ve ev kullanıcıları arasında popüler olan HP yazıcılar, çeşitli modelleriyle farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmaktadır.

Bizler de Digital Bilişim olarak İstanbul Beykoz HP yazıcı kiralama hizmeti veriyoruz.

Hangi HP Yazıcıları Kiralıyoruz?

Beykoz yazıcı kiralama hizmeti veren firmamız aşağıdaki büyük yazıcıları yıllık olarak kurumsal firmalara kiralar. Düzenli olarak ve ihtiyaç olduğunda teknik desteğini verir ve toner dolumlarını yapar. İşte o yazıcılar;

  • HP LaserJet Enterprise M608dn: Bu model, yüksek hacimli baskı ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış bir lazer yazıcıdır. 65 sayfa/dakika baskı hızı ve 650 sayfa kapasiteli kağıt tepsisi gibi özellikleri ile dikkat çeker.
  • HP LaserJet Enterprise MFP M632h: Bu çok fonksiyonlu yazıcı, hem yüksek hacimli baskı ihtiyaçlarına hem de diğer ofis işlevlerine uygun olarak tasarlanmıştır. 60 sayfa/dakika baskı hızı ve 1200 sayfa kapasiteli kağıt tepsisi ile birlikte gelir.
  • HP Color LaserJet Enterprise MFP M681dh: Bu model, renkli yüksek hacimli baskı ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. 50 sayfa/dakika baskı hızı, 650 sayfa kapasiteli kağıt tepsisi ve çift taraflı tarama özelliği ile birlikte gelir. Bu modelin toner kartuşları, yüksek kapasiteli ve ayrı ayrı değiştirilebilir, böylece daha az sıklıkla toner kartuşu değiştirilmesi gerekmektedir.

Bu büyük boyutta tonerli HP yazıcı modelleri, işletmelerin yüksek hacimli baskı ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek baskı hızları, büyük kapasiteli kağıt tepsileri ve yüksek kapasiteli toner kartuşları gibi özellikler, işletmelerin verimliliğini artırmalarına yardımcı olurken, aynı zamanda maliyetleri de düşürürler.

Yazar: digital

Bir yanıt yazın