Hakkımızda

Yazıcı ve Fotokopi Satış ve Teknik Servis

Digital Bilişim 20 yıldan bu yana büro makineleri konusunda İSTANBUL ve ilçeleri ile bölge genelinde teknik servis ve sarf malzeme tedarik hizmetleri sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan tecrübeli ve deneyimli servisimiz standart ve çok fonksiyonlu ofis makinelerinin bakım, onarım 2. El ve kiralama hizmetlerini sağlamaktadır. RICOH, KYOCERA ve HP başta olmak üzere diğer marka cihazlar da çalışma konumuz dahilindedir. Bölgede müşteri yerinde de teknik destek sunan Digital Bilişim‘de, sözleşmeli / ücretli servis ve sarf malzeme ihtiyaçlarınız servis programı dahilinde en kısa sürede değerlendirilir.

İstanbul yazıcı, tarayıcı, fotokopi cihazı kiralamak için ofisimize uğrayabilir ve tüm cihazlarımızı yerinde görebilirsiniz. Büyük firmalara uzun süreli kiralama hizmeti veriyor ve yerinde kurulum yapıyoruz. Beykoz’daki ofisimize davetlisiniz.

lg-bilisim-printer-servis
printer-kiralama

Dijital ofis cihazları konusundaki 20 yıldan fazladır devam eden faaliyetlerimiz, geniş tecrübe ve teknik altyapımızla arıza, bakım ve makine ihtiyaçlarınızda gün içinde en kısa sürede yanınızdayız.

Çeşitlilik
CİHAZ KALİTESİ
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
YENİLİKÇİ
İkinci el yazıcı modellerimizi incelemek ister misiniz? Ofisimize gelerek linkteki tüm yazıcıları görüp test edebilirsiniz.

Garantili ve Hızlı Çözümler

İSTANBUL’un her bölgesine servis ve hızlı teknik destek imkanı ile ofisinizde işler aksamadan sorunlar çözümlenir. DİGİTAL Bilişim farklı garanti süreleri ile müşteri memnuniyetini maksimim seviyede tutar.

Özenli teknik destek ve tedarik hizmetlerimiz, cihazlarınızdan en iyi performansı ve ekonomik kullanımı sağlamak için en uygun sarf malzeme ve yedek parça kullanımına yönlendirir.