Lexmark C544n

Lexmark C544n

Lexmark C544n Modeli Tüm Bakımları yapılmış satışa hazırdır. Ürünlerimiz kendi servimizde tüm bakımları yapılır ve test sonuçları mükemmel kaliteyi verene kadar devam ettirilir. Digital Bilişim 20 yılı aşkın bir süredir bu şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Genel Özellikler

Genel Bakış Bu sezgisel renkli MFP serisi ile çalışma grupları yazdırma, kopyalama, tarama, dijital olarak gönderme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir. Parlak renkli ve güçlü kağıt işleme, yönetim, güvenlik ve genişletilebilirlik özellikleri bu MFP’yi güç üretkenlik merkezi haline getirir.

  • Yüksek kalite, çok işlevsellik özellikleri ve basit kontrol paneli içeren güvenilir çalışma grubu için renkli çözümü isteyen kurumlar, orta ve küçük ölçekli işyerleri için idealdir;
  • Pazar lideri yönetim ve güvenlik özellikleri arayan BT karar alıcıları. hepsiburadaKolay bir şekilde parlak renkli çıktı elde edin. Ödüllü HP Easy Select kontrol paneli ile işleri MFP’de yürütün. Flaş sürücülü walk-up USB bağlantı noktasından yazdırın.
  • Parlak HP ColorSphere toneri sayesinde net kontrast ve parlak renk elde edin. HP ImageREt, keskin ve tutarlı ayrıntı sağlar.
  • Orijinal HP LaserJet baskı kartuşları ve yüksek kapasiteli siyah kartuşlar ile zaman kazanın.
  • 2.100 yaprağa kadar kağıt kapasitesi ile üretkenliği artırın; 900 yapraklık, 3 bölmeli posta kutusu ile belgeleri sınıflandırın, harmanlayın, zımbalayın veya istifleyin.

 

Kolaylık yanı başınızda
Orijinal masaüstüne uyan renkli yazıcı ile işletmenizde büyük etki oluşturun. Küçük, çekici yeni tasarımı ve düşük ses seviyesi ile Lexmark’ın yeni renkli lazer yazıcıları masaüstünüze veya küçük çalışma grubunuza sorunsuz biçimde eklenir.

Anında ısınan mürekkep yayıcı ile, ilk sayfa 11 saniye hızında basılır

Sıra dışı küçük kaplama alanı ve düşük profil

Üretkenliğin avantajlarından faydalanın
Lexmark’ın C540 Serisi, hızlı ilk sayfa çıktısı verir ve yoğun baskılarınızın sonuna kadar çarpıcı bir hızda yarışır. Dahası bu yazıcılar, yoğun ofis baskı gereksinimlerinizi karşılamak için gereken çok yönlülüğü sunar.

 

Çevreye duyarlı baskı
Sorumlu bir biçimde gerçekleştirilen baskı işletmeniz, bütçeniz ve çevrenin, kısacası herkesin kazanması demektir! Lexmark’ın C540 Serisi çevreye duyarlı olacak biçimde tasarlanmıştır ve her düzeyde doğayı koruyan baskı yapmanıza yardımcı olacak bir çok özellik sunar.

İşletmenizi ve imajınızı parlatın
Dokümanlarınıza profesyonel renk katın. Lexmark, resim çıktısını denetlemeniz için gereken araçları vererek ve renk konusundaki uzmanlığını kullanımınıza sunarak, tüm broşür, rapor ve grafiklerinizin en ince ayrıntılarına kadar canlı ve hatasız olmasını sağlar.

100 sayfalık çok amaçlı besleyici ve 550 sayfalık ana tepsi, tek bir benzersiz Çift Çekmece seçeneğinde birleştirilmiştir

Profesyonel Pantone kalibrasyonu ile tutarlı renk tonları

Renk denetim araçları: Kapsam tahmini ve ColorSaver™ (Renk Tasarrufu) modu

Yaprak başına daha fazla sayfa basmanıza olanak verir

Teknik Özellikler

Lexmark High Yield (Yüksek Kapasiteli) ve Extra High Yield (Ekstra Yüksek Kapasiteli) Toner Kartuşları baskı maliyetlerini en aza indirir

Baskı sırasında 47 dBA kadar düşük ses; Sessiz Modda daha da düşük ses

Çift taraflı baskı özelliği olan modeller, şimdi cazip bir fiyata alınabilir

Şık, yenilikçi masaüstüne uyan tasarım

PCL 6 ve PostScript 3 emülasyonları uygulama yazılımlarınızla uyumluluğu güvence altına alır

 

Canlı baskı kalitesi: Gerçek 1200 x 1200 dpi çözünürlük

Ekonomik Mod güç tüketimini azaltır

Renk kalitesi ve tutarlılığı için yeni nesil Lexmark toner

Kağıt tasarrufu sağlayan çift taraflı baskı özelliğine sahip modelleri mevcuttur

Renkli baskı avantajını paylaşmak için tüm modellerde tümleşik ağ özelliği

 

Son teknoloji geri dönüşüm için Lexmark Kartuş Toplama Programı

Anında ısınan mürekkep yayıcı enerji tasarrufu sağlar

Lexmark C544n serisi yazıcılar stoklarımızda olup satın almak ve fiyatlar için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. İstanbul Lexmark C544n serisi printer satın almak için bizi arayabilirsiniz.

Beykoz Lexmark C544n serisi yazıcı kiralamak için Digital Bilişim yanınızda. İstanbul tüm ilçelere Lexmark C544n yazıcı kiralama servisimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için arayınız.

Lexmark C544n serisi yazıcı tamir ve onarım için Digital

Bilişimi arayabilirsiniz. 20 yılı aşkın süredir biriktirdiğimiz tecrübeler ışığında çözemeyeceğimiz sorun olmadığına inanıyoruz.