Lexmark X264dn

Lexmark X264dn

Lexmark X264dn yazıcı tüm bakımları yapılmış satışa hazırdır. Ürünlerimiz kendi servimizde tüm bakımları yapılır ve test sonuçları mükemmel kaliteyi verene kadar devam ettirilir. Digital Bilişim 20 yılı aşkın bir süredir bu şekilde çalışmaya devam etmektedir.

 

Daha Az Eğitim, Daha Fazla Kolaylık
Kopyalama ve tarama parmaklarınızın ucundadır; akıllı arka ışıklı operatör paneli, yeni gelenleri yazdırma ve bakım işlemlerinde kolayca yönlendirmek için iki satırlık metin sağlar.

Geniş Kapsamlı Kalite
Sağlam, yüksek kaliteli tasarım, eller serbest tarama ve kopyalamadan hızlı yazdırma ve faksa kadar çok işlev deneyiminizin her yönüne güvenilirlik ve mükemmellik katar.

lexmark-x264dn

Genel Bakış

Bu sezgisel renkli MFP serisi ile çalışma grupları yazdırma, kopyalama, tarama, dijital olarak gönderme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir. Parlak renkli ve güçlü kağıt işleme, yönetim, güvenlik ve genişletilebilirlik özellikleri bu MFP’yi güç üretkenlik merkezi haline getirir.

  • Yüksek kalite, çok işlevsellik özellikleri ve basit kontrol paneli içeren güvenilir çalışma grubu için renkli çözümü isteyen kurumlar, orta ve küçük ölçekli işyerleri için idealdir;
  • Pazar lideri yönetim ve güvenlik özellikleri arayan BT karar alıcıları. hepsiburadaKolay bir şekilde parlak renkli çıktı elde edin. Ödüllü HP Easy Select kontrol paneli ile işleri MFP’de yürütün. Flaş sürücülü walk-up USB bağlantı noktasından yazdırın.
  • Parlak HP ColorSphere toneri sayesinde net kontrast ve parlak renk elde edin. HP ImageREt, keskin ve tutarlı ayrıntı sağlar.
  • Orijinal HP LaserJet baskı kartuşları ve yüksek kapasiteli siyah kartuşlar ile zaman kazanın.
  • 2.100 yaprağa kadar kağıt kapasitesi ile üretkenliği artırın; 900 yapraklık, 3 bölmeli posta kutusu ile belgeleri sınıflandırın, harmanlayın, zımbalayın veya istifleyin.

Teknik Özellikler

Az yer kaplayan, güvenilir ve küçük ölçekli çalışma grupları için ideal olan Lexmark X264dn MFP, hızlı baskı, fotokopi, tarama ve faks olanağı verir – dakikada 28 sayfaya kadar hızlarda.Hızlı Performans
Dakikada 28 sayfalık hızlı çıkış ve 7,5 saniye gibi yüksek bir hızda ilk sayfa çıkışı gibi büyük şirketlere özgü verimlilik araçlarıyla küçük çalışma grubunuzun verimliliğini ve başarısını artırın.

 

Güvenilirlik Verimlilikle Buluşuyor
Yüksek yazdırma, kopyalama, tarama ve faks hızlarının yanı sıra etkileyici 50 sayfalık otomatik belge besleyici ve kağıt tasarrufu sağlayan önlü arkalı yazdırmayla, her işgününde daha fazlasını gerçekleştirin.

 

Lexmark X264dn serisi yazıcılar stoklarımızda olup satın almak ve fiyatlar için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. İstanbul Lexmark X264dn serisi printer satın almak için bizi arayabilirsiniz.

Beykoz Lexmark X264dn serisi yazıcı kiralamak için Digital Bilişim yanınızda. İstanbul tüm ilçelere LLexmark X264dn yazıcı kiralama servisimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için arayınız.

Lexmark X264dn serisi yazıcı tamir ve onarım için Digital Bilişimi arayabilirsiniz. 20 yılı aşkın süredir biriktirdiğimiz tecrübeler ışığında çözemeyeceğimiz sorun olmadığına inanıyoruz.