Olimpia Omega 1638

Olimpia Omega 1638

İkinci el Olimpia Omega 1638 tüm bakımları yapılmış satışa hazırdır. Digital Bilişim olarak ürünlerimiz kendi servimizde tüm bakımları yapılır ve test sonuçları mükemmel kaliteyi verene kadar devam ettirilir. Digital Bilişim 20 yılı aşkın bir süredir bu şekilde çalışmaya devam etmektedir.

İstanbul yazıcı satışı ve kiralama için bizlere ulaşabilirsiniz.

Olimpia Omega 1638

Genel Bakış

Bu sezgisel renkli MFP serisi ile çalışma grupları yazdırma, kopyalama, tarama, dijital olarak gönderme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir. Parlak renkli ve güçlü kağıt işleme, yönetim, güvenlik ve genişletilebilirlik özellikleri bu MFP’yi güç üretkenlik merkezi haline getirir.

  • Yüksek kalite, çok işlevsellik özellikleri ve basit kontrol paneli içeren güvenilir çalışma grubu için renkli çözümü isteyen kurumlar, orta ve küçük ölçekli işyerleri için idealdir;
  • Pazar lideri yönetim ve güvenlik özellikleri arayan BT karar alıcıları. Kolay bir şekilde parlak renkli çıktı elde edin. Ödüllü HP Easy Select kontrol paneli ile işleri MFP’de yürütün. Flaş sürücülü walk-up USB bağlantı noktasından yazdırın.
  • Parlak HP ColorSphere toneri sayesinde net kontrast ve parlak renk elde edin. HP ImageREt, keskin ve tutarlı ayrıntı sağlar.
    Orijinal HP LaserJet baskı kartuşları ve yüksek kapasiteli siyah kartuşlar ile zaman kazanın.
  • 2.100 yaprağa kadar kağıt kapasitesi ile üretkenliği artırın; 900 yapraklık, 3 bölmeli posta kutusu ile belgeleri sınıflandırın, harmanlayın, zımbalayın veya istifleyin.

Teknik Özellikler

Tipi: Masaüstü
Baskı Teknolojisi: Lazer
Dakida 21 Kopya A3-A4 Baskı Hızı
Orjinal Ebadı: A3-A4-A5-A6
Kağıt Kapasitesi: 250 Sayfa + ByPass
İlk Kopya Hızı: 7 Saniye
Bonus ve World Karta
Vade Farksız 6 Taksit
Fotokopi Özellikleri
Çözünürlük: 600×600 dpi
Aylık Baskı Hacmi: 25.000 Sayfa
Zoom: %25-%400 (%1`lik Adımlarla)
Dakikada 21 Kopya A4 Çekme İmkanı
Çoklu Kopyalama: 1-99 AdetYazıcı Özellikleri
Yazıcı Hızı: 20 ppm
Hafıza: 32 Mb(Maksimum 96 Mb)
Baskı Dili: GDI
Bağlantı:USB
Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows 95/98/NT/2000/XP/VISTA

 

Tarayıcı Özellikleri
Dosya Formatı: BMP, TIFF, JPEG, PDF
Çözünürlük: 600×600 dpi Siyah/Beyaz
Fonksiyonel Özellikleri: Scan to FTP, Scan to Email,Scan to PC, TWAIN
Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows 98SE, ME, 2000, XP

Opsiyonel Özellikler
ADF Feeder
Dublex RADF Feeder
Dublex
Network Card
Fax/Network Fax
Network Scanner
3 Kaset İlave

-88.6 kg

Olimpia Omega 1638 yazıcılar stoklarımızda olup satın almak ve fiyatlar için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. İstanbul Olimpia Omega 1638 satın almak için bizi arayabilirsiniz.

Beykoz Olimpia Omega 1638 serisi yazıcı kiralamak için LG Bilişim yanınızda. İstanbul tüm ilçelere Olimpia Omega 1638 yazıcı kiralama servisimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için arayınız.

Olimpia Omega 1638 tamir ve onarım için LG Bilişimi arayabilirsiniz. 20 yılı aşkın süredir biriktirdiğimiz tecrübeler ışığında çözemeyeceğimiz sorun olmadığına inanıyoruz.