Samsung Scx 5530fn

Samsung Scx 5530fn

İkinci el Samsung Scx 5530fn tüm bakımları yapılmış satışa hazırdır. Digital Bilişim olarak ürünlerimiz kendi servimizde tüm bakımları yapılır ve test sonuçları mükemmel kaliteyi verene kadar devam ettirilir. Digital Bilişim 20 yılı aşkın bir süredir bu şekilde çalışmaya devam etmektedir.

İstanbul yazıcı satışı ve kiralama için bizlere ulaşabilirsiniz.

Genel Bakış

Bu sezgisel renkli MFP serisi ile çalışma grupları yazdırma, kopyalama, tarama, dijital olarak gönderme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir. Parlak renkli ve güçlü kağıt işleme, yönetim, güvenlik ve genişletilebilirlik özellikleri bu MFP’yi güç üretkenlik merkezi haline getirir.

  • Yüksek kalite, çok işlevsellik özellikleri ve basit kontrol paneli içeren güvenilir çalışma grubu için renkli çözümü isteyen kurumlar, orta ve küçük ölçekli işyerleri için idealdir;
  • Pazar lideri yönetim ve güvenlik özellikleri arayan BT karar alıcıları. Kolay bir şekilde parlak renkli çıktı elde edin. Ödüllü HP Easy Select kontrol paneli ile işleri MFP’de yürütün. Flaş sürücülü walk-up USB bağlantı noktasından yazdırın.
  • Parlak HP ColorSphere toneri sayesinde net kontrast ve parlak renk elde edin. HP ImageREt, keskin ve tutarlı ayrıntı sağlar.
    Orijinal HP LaserJet baskı kartuşları ve yüksek kapasiteli siyah kartuşlar ile zaman kazanın.
  • 2.100 yaprağa kadar kağıt kapasitesi ile üretkenliği artırın; 900 yapraklık, 3 bölmeli posta kutusu ile belgeleri sınıflandırın, harmanlayın, zımbalayın veya istifleyin.

Teknik Özellikler

Hızlı ve çok fonsiyonlu: Samsung SCX 5530FN, boyutuna ve çok işlevliliğine rağmen Türkçe menüleri ile kullanması son derece kolay ve hızlı bir yazıcı. Yazıcı özelliğinin yanısıra fotokopi, renkli tarayıcı ve faks özelliklerine de sahip olan ürün yanlızca siyah beyaz baskı yapabiliyor. İlk baskı hızı oldukça yüksek olan ürün ısınması için yazıcının başında kaybettiğimiz süreden tasarruf etmemizi sağlıyor. Taradığınız veriyi yazıcı üzerinden direkt olarak e-mail atabilmenizin veya faks çekebilmenizin yanında dilerseniz yazıcının üzerinde bulunan USB yuvası sayesinde belleğinize alabilir veya USB belleğinizden direkt baskı alabilirsiniz. 250 sayfalık kağıt tepsisi ev kullanımı veya orta büyüklükteki ofisler için ideal bir kapasite sunuyor. Tam dolu tonerle 8000 sayfa baskı alabileceğiniz yazıcı standart olarak çift taraflı baskı yapabilme özelliğine de sahip.Teknik Özellikler

Baskı teknolojisi: Lazer
Baskı hızı: 28 ppm A4 (30 ppm letter)
Baskı çözünürlüğü: Optik 600 x 1200, yüksek 4800 x 4800.
Bağlantı: USB 2.0 IEEE 1284 paralel, Ethernet 10/100 Base TX
Ağırlık: 18,5 kg
Boyut: 466 x 435,4 x 458 mm

Samsung Scx 5530fn yazıcılar stoklarımızda olup satın almak ve fiyatlar için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. İstanbul Samsung Scx 5530fn
satın almak için bizi arayabilirsiniz.

Beykoz Samsung Scx 5530fn serisi yazıcı kiralamak için LG Bilişim yanınızda. İstanbul tüm ilçelere Samsung Scx 5530fn yazıcı kiralama servisimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için arayınız.

Samsung Scx 5530fn tamir ve onarım için LG Bilişimi arayabilirsiniz. 20 yılı aşkın süredir biriktirdiğimiz tecrübeler ışığında çözemeyeceğimiz sorun olmadığına inanıyoruz.